Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CO SIE STAO
05-16-2012, 08:06 PM
CO SIE STAO
CO SIE STAO Z ZAPACHEM SARAH CONOR?????????
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-16-2012, 09:24 PM
RE: CO SIE STAO
Też bardzo długo szukałam tego zapachu.. już prawie straciłam nadzieję ale się udało!Big Grin te same perfumy są teraz pod inną nazwą. Nie mam pojęcia czemu ją zmienili..zamiast Sarah Connor nazywają się Rockin' Romance.
05-16-2012, 10:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-16-2012 11:00 PM przez TOMTOM.)
(05-16-2012 09:24 PM)Lidia napisał(a):  Też bardzo długo szukałam tego zapachu.. już prawie straciłam nadzieję ale się udało!Big Grin te same perfumy są teraz pod inną nazwą. Nie mam pojęcia czemu ją zmienili..zamiast Sarah Connor nazywają się Rockin' Romance.

ZAPACH TEN SAM TYLKO NAZWA INNA, A MOŻE W INNYCH KRAJACH JESZCZE SĄ, JAKOŚ NIE NO NIE WIEM
05-22-2012, 09:49 PM
Dzisiaj dostałem odpowiedz od znajomego z Niemiec nie ma ich nigdzie i nie będzie Sad
05-23-2012, 08:59 AM
Ale to naprawdę nie jest powód do smutku bo Rockin' Romance to ten sam zapach. Spróbuj a się przekonasz Smile
05-23-2012, 07:01 PM
Spróbuje odezwę się jak przyjdą zrobię test zobaczymy czy są takie sameHuh
06-07-2012, 12:49 PM
Witam wczoraj przyszło zamówienie na próbki Rockin Romance test wyszedł super ale jeden warunek jak nie wiedziała że to zamiennik to był niezły szał a potem emocje opadły , ale obiektywnie to ten sam zapach. Dzieki za podpowiedz. Zamówiliśmy jeszcze kilka innych produktów ale najpierw test....
06-13-2012, 12:47 PM
Co do opadających emocji to niestety tak działa psychika i na to już nic się nie da poradzić ale ogólnie cieszę się, że mogłam pomóc.. sama już myślałam, że trzeba się pożegnać z tym zapachem a tu takie miłe zaskoczenieSmile
07-24-2012, 03:02 PM
Też używałam tych perfum i potwierdzam, że są takie same jak te poprzednie. Teraz ostatnio zauważyłam, że kolejne perfumy zmieniły nazwę a nuty zostały te same. Teraz Leona Lewis nazywa się Heart & Soul. Nawet specjalnie kształt i kolorystyka butelki jest taka sama.
11-13-2013, 04:17 PM
Sarah Connor to był mój ulubiony zapach... Cieszę się, że zapach został ten sam a tylko nazwa się zmieniła na Rockin Romance Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Partner LR | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS