Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dieta LR
05-11-2012, 01:51 PM
Wink Dieta LR
Czy ktoś stosuje produkty odchudzające LR ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-14-2012, 10:06 AM
RE: Dieta LR
Witam,
Ja stosowałam zupy i herbatę Figuactiv. Oprócz tego, że są smaczne to naprawdę działają. Teraz mam zamiar jeszcze wypróbować shaki Figuactiv i mam nadzieję, że efekt będzie tak samo zadowalający Smile
05-14-2012, 08:06 PM
Stosuje dietę lr od miesiąca (zupki i szejki figuactiv) i schudłem przez ten czas 6kg, jestem zachwyconyExclamation
05-15-2012, 10:33 AM
(05-14-2012 08:06 PM)Paweł78 napisał(a):  Stosuje dietę lr od miesiąca (zupki i szejki figuactiv) i schudłem przez ten czas 6kg, jestem zachwyconyExclamation
Pawle, a co sądzisz o tych szejkach? smaczne są?
05-15-2012, 06:10 PM
(05-15-2012 10:33 AM)danuta_nowak napisał(a):  
(05-14-2012 08:06 PM)Paweł78 napisał(a):  Stosuje dietę lr od miesiąca (zupki i szejki figuactiv) i schudłem przez ten czas 6kg, jestem zachwyconyExclamation
Pawle, a co sądzisz o tych szejkach? smaczne są?
Szejki bardzo mi smakują szczególnie macchiato to mój ulubionyBig Grin
05-16-2012, 08:51 AM
No myślę, że teraz latem to będzie fajne rozwiązanie.. spróbuję koniecznie a potem podzielę się wrażeniami Smile
05-17-2012, 08:59 AM
Dzięki za odpowiedzi. Właśnie zaczynam moją kurację odchudzającą z FiguActiv. Mam nadzieję, że będzie tak samo skuteczna jak w przypadku Pawła Smile
11-13-2013, 04:13 PM
(05-17-2012 08:59 AM)Kaczuszka napisał(a):  Dzięki za odpowiedzi. Właśnie zaczynam moją kurację odchudzającą z FiguActiv. Mam nadzieję, że będzie tak samo skuteczna jak w przypadku Pawła Smile

I jak po kuracji odchudzającej??
Warto spróbować??
11-14-2013, 12:23 PM
Jestem po odchudzaniu z FiguActiv... W porównaniu do innych diet jakie stosowałam ta jest naprawdę bardzo przyjemna, a zarazem smaczna i co najważniejsze skuteczna!
Moja dieta opierała się nie tylko na zupkach i shake'ach w kolejnych dniach dodawałam warzywa, owoce oraz gotowane lub grilowane mięso albo ryby - czyli jedzenie jest urozmaicone (a nie tak jak np. w diecie białkowej, którą też próbowałam Smile, gdzie ciągle je się to samo i po kilku dniach ma się dosyć).
Po dwóch tygodniach ważyłam 7kg mniej i waga cały czas się utrzymuje.
Jeżeli ma ktoś jakieś wątpliwości czy pytania to chętnie odpowiem Smile
11-14-2013, 04:45 PM
(11-14-2013 12:23 PM)Agata napisał(a):  Jestem po odchudzaniu z FiguActiv... W porównaniu do innych diet jakie stosowałam ta jest naprawdę bardzo przyjemna, a zarazem smaczna i co najważniejsze skuteczna!
Moja dieta opierała się nie tylko na zupkach i shake'ach w kolejnych dniach dodawałam warzywa, owoce oraz gotowane lub grilowane mięso albo ryby - czyli jedzenie jest urozmaicone (a nie tak jak np. w diecie białkowej, którą też próbowałam Smile, gdzie ciągle je się to samo i po kilku dniach ma się dosyć).
Po dwóch tygodniach ważyłam 7kg mniej i waga cały czas się utrzymuje.
Jeżeli ma ktoś jakieś wątpliwości czy pytania to chętnie odpowiem Smile

Podpisuje się pod tym wpisem, dieta skuteczna a do tego jaka pyszna Heart
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Partner LR | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS